• Obsługa firm

  Od wielu lat zajmujemy się obsługą informatyczną firm. W ramach stałej opieki nadzorujemy istniejącą infrastrukturę informatyczną oraz wdrażamy nowe rozwiązania.
 • Serwis

  Nasz serwis zajmuje się kompleksową naprawą komputerów stacjonarnych, laptopów i innego sprzętu komputerowego. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym i dużym doświadczeniem.
 • Oprogramowanie Comarch ERP

  Już ponad 250 000 firm korzysta na co dzień z rozwiązań Comarch ERP. W ich gronie znajdują się zarówno duże i średnie przedsiębiorstwa jak i małe firmy oraz jednoosobowe działalności gospodarcze.
 • 1
 • 2
 • 3

 Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia mikrofirmy


Comarch ERP XT (dawniej Comarch ERP iFaktury24) to nowoczesny program dla jednoosobowych i małych firm. Jest to prosta w użytkowaniu aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu oraz prowadzenia uproszczonej księgowości, a nawet własnego sklepu internetowego.
Całość dostępna jest przez przeglądarkę internetową na Twoim komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie. W rozwiązaniu największy nacisk położono na bezpieczeństwo danych oraz wygodę pracy i intuicyjne działanie. Dla firm, które prowadzenie księgowości powierzają zewnętrznym księgowym, dodatkową zaletą jest możliwość bezpłatnej, internetowej wymiany dokumentów z biurem rachunkowym korzystającym z usługi iKsięgowość24. comarch erp xl comarch erp optima  comarch erp xt 
 
Zintegrowany system ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw.
 
Nowoczesny i zintegrowany program stworzony z myślą o małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych.
 
Program do fakturowania, magazynu i księgowości dla małych firm dostępny w chmurze.